Lampa de tavan K-5793 SAVIA este un corp de iluminat modern, cu design elegant și echilibrat, ideal pentru iluminarea uniformă a încăperilor. Modelul este prevăzut cu 4 abajururi din sticlă albă opal, în formă de glob, care asigură o distribuție plăcută și uniformă a luminii.
Structura metalică în nuanță bej, completată de detalii aurii, oferă un aspect rafinat și modern, ușor de integrat în stiluri precum modern, scandinav sau glamour. Datorită construcției tip plafonieră, lampa este ideală pentru încăperi cu tavan mai jos.
Cele 4 surse de lumină oferă iluminare eficientă, iar posibilitatea de împărțire pe circuite (2+2) permite controlul flexibil al intensității luminii.
Potrivită pentru iluminarea livingului, dormitorului, holului sau diningului. Ideală pentru spații unde este necesară o iluminare uniformă și un corp de iluminat compact montat pe tavan.
| Caracteristică | Valoare |
|---|---|
| Tip produs | Plafonieră |
| Brand | Kaja |
| Model | SAVIA K-5793 |
| Colecție | SAVIA |
| Material | Metal / Sticlă |
| Culoare | Bej / Alb / Auriu |
| Tip surse de lumină | Bec |
| Număr surse | 4 |
| Tip soclu | E14 |
| Putere maximă | 10 W / sursă |
| Tensiune | 230 V |
| Protecție | IP20 |
| Înălțime [cm] | 30 |
| Lățime [cm] | 51 |
| Adâncime [cm] | 51 |
| Becuri incluse? | Nu |
| Cod produs | K-5793 |
1 × Plafonieră SAVIA K-5793
Durata de livrare: 3-10 zile
Plafoniera K-5793 SAVIA este un corp de iluminat modern, cu design elegant și echilibrat, ideal pentru iluminarea uniformă a încăperilor. Modelul este prevăzut cu 4 abajururi din sticlă albă opal, în formă de glob, care asigură o distribuție plăcută și uniformă a luminii.
Structura metalică în nuanță bej, completată de detalii aurii, oferă un aspect rafinat și modern, ușor de integrat în stiluri precum modern, scandinav sau glamour. Datorită construcției tip plafonieră, lampa este ideală pentru încăperi cu tavan mai jos.
Cele 4 surse de lumină oferă iluminare eficientă, iar posibilitatea de împărțire pe circuite (2+2) permite controlul flexibil al intensității luminii.
Potrivită pentru iluminarea livingului, dormitorului, holului sau diningului. Ideală pentru spații unde este necesară o iluminare uniformă și un corp de iluminat compact montat pe tavan.
| Caracteristică | Valoare |
|---|---|
| Tip produs | Plafonieră |
| Brand | Kaja |
| Model | SAVIA K-5793 |
| Colecție | SAVIA |
| Material | Metal / Sticlă |
| Culoare | Bej / Alb / Auriu |
| Tip surse de lumină | Bec |
| Număr surse | 4 |
| Tip soclu | E14 |
| Putere maximă | 10 W / sursă |
| Tensiune | 230 V |
| Protecție | IP20 |
| Înălțime [cm] | 30 |
| Lățime [cm] | 51 |
| Adâncime [cm] | 51 |
| Becuri incluse? | Nu |
| Cod produs | K-5793 |
1 × Plafonieră SAVIA K-5793